Preskoči na glavno vsebino

Pismo Božičku

 Dragi Božiček !

Leto 2020 je bilo čudno, saj so se dogajale številne slabe stvari. Največ tega je povzročil Corona virus. Dosti ljudi je zbolelo, dosti umrlo, omejili smo svoje gibanje, skoraj nič se letos nismo družili s sorodniki in prijatelji, že dolgo nismo bili v šoli, nismo mogli iti na noben izlet in tako dalje.

Zato si za božič želim, da bi bilo leto 2021 boljše. Dragi Božiček uresniči mi mojo željo, bi se Corona virus umiril, da bi bilo cepivo zanj učinkovito in ljudje ne bi več zbolevali in umirali. Najbolj od vsega si želim, da bi bili vsi zdravi, veseli in da nikogar več ne bi bilo strah, da bi zbolel in ostal brez službe ter denarja. Mislim, da si to želijo tudi ostali otroci in odrasli ljudje. Zato ti ni treba posebej izbirati med tem, katero in čigavo željo boš izpolnil.

Lepo te pozdravljam.

                                                        

                                                               
Lara Šooš, 6. c